Necromongers

Opis forum


#1 2009-08-19 16:29:26

dr. sleeper

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 6
Punktów :   

dr. sleeper

No dobra, nikt przedemna nie chcial sie przedstawic to bede pierwszy ;D Wkoncu admin powinnien byc przykladem

Na imie mam Dawid, mieszkam w Niemczech w Bochum, mam 16 latek, 184cm wzrostu i niebieskie oczy (tak tak jestem kosmita )
Lubie sluchac muzyki (prawie kazdy rodzaj poza Disco Polo, klasykow i poezji spiewanej), grac w OGame, Call of Duty i WoW (tylko mi tu nie pisac ze to gra dla dzieci, ok). Lubie tez rysowac (chce zostac designerem), bo mam talent, no i gram w tennisa.
Moj nick wzial sie od tego ze w szkole zawsze jestem taki jakis zaspany, a skrot dr. od moich inicjalow.

To by bylo chyba wszystko
Albo i nie. Zapomnialem napisac jakie sa moje ulubione filmy No to tak moj ulubiony to chyba Twilight (Zmierzch), Watchmen, Tranformers 1 i 2, Bourne 1 do 3, Piraci z Karaibow (Capt. Jack Sparrow jest genialny), Chronicles of Riddick (Stad tez nazwa sojuszu, kto widzial film ten wie o co chodzi) i wiele innych

Teraz to juz chyba wszystko. Jakbyscie chcieli sie jeszcze czegos zapytac to smialo

Pozdrowienia od waszego Lorda Marshala.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ichip.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl www.dbj.pun.pl www.kmboss18.pun.pl www.dsfuni50.pun.pl